ماساژ ایرانیان ماساژ در ارومیه

ماساژ گراستون در ارومیه

ماساژ گراستون چیست؟

ماساژ گراستون توسط DD Plamer در آمریکای شمالی درقرن ۱۹ تاسیس شدکه،البته در دهه ی ۱۹۸۰ بسیار پرطرفدار شد.

متخصصان چینی اغلب از این روش برای درمان ستون فقرات استفاده میکنند. و اسم این روش در چین به نام Gua sha است.
حدود ۲۰۰ تکنیک قابل ارائه است که شامل بخشهای عمیق و جزئی میباشند.

این تکنیک برای ورزشکاران توسط دیوید گراستون اختراع شده و توسط خود او نیز نام گذاری شده است.

     ماساژ گراستون در ارومیه ,کلینیک ماساژ ایرانیان

روش درمان در تکنیک گراستون

در تکنیک گراستون از نوعی ابزار برای کمک به موبیلیزیشن بافت نرم استفاده می شود.ابزارهایی که در یک ست 6 تایی و مطابق با قسمت های مختلف بدن طراحی و ساخته شده.

مواردی که با تکنیک گرستون درمان میشوند

تکنیک گراستون می تواند به درمان انواع مختلفی از مشکلات بیمارانی که با فیزیوتراپی درمان می‌شوند کمک کند.

درد مزمن پایین کمر

سندروم تونل کارپال

مشکلات مربوط به دامنه حرکتی مفاصل

 ناپایداری مزمن قوزک پا

 تنیس البو

در چه شرایطی از تکنیک گراستون نباید استفاده کرد؟

⋅زمانی که  تب بالا، التهاب، عفونت، فلبیت، ترومبوز، یرقان یا بیماری عفونی پوستی دچار میباشد،بیمار فشار خون بالایی دارد، دچار انواع خاصی از اختلالهای کلیه است ویا رقیق کننده های خون را مصرف می کند، وهمچنین نباید از این تکنیک بر روی قسمتهایی از بدن که زخم باز داردیا بهبود پیدا نکرده یا شکستگی های پیچیده ای دارد استفاده نشود و همچنین اگر بیمار باردار باشد، باید دقت شود که این تکنیک بر روی ستون فقرات، لگن، شکم و بعضی از نقاط طب سوزنی استفاده نشود.ودر نهایت اگر بیمار سرطان داشته باشدتعیین امکان اجرای تکنیک گرستون برای او، بستگی به نوع سرطان و محل آن دارد.

  فواید ماساژ گراستون:

این تکنیک به کاهش وزن ریکاوری و درمان سلولیت با رژیم های غذایی مناسب و افزایش جریان خون و کاهش اسید لاکتیک و بهبود بافت های آسیب دیده و  اکسیژن رسانی کمک کرده که باعث انعطاف و افزایش عملکرد ورزشکار  میشود.و بسیارموثر برای دردهای ستون فقرات وبه ویژه دردهای گردن است.

توصیه میشود این روش قبل از تمرین و یا بعد از تمرین های سخت مورد درمان قرار بگیردو اثرات آن را بعد از ۲۴ساعت مشاهده کنید.

ماساژ صورت در ارومیه

iینستاگرام ماساژ ایرانیان

کلینیک ماساژ ایرانیان
کلینیک ماساژ ایرانیان

برچسب ها ,,ماساژ گراستون,,ماساژ گراستون در ارومیه ,چگونه ماساژ گراستون انجام دهیم؟,ماساژ گراستون اذربایجان,,,بهترین ماساژ گراستون ارومیه,,چگونه تکنیک گراستون را استفاده کنیم,,تکنیک گراستون,ماساژ ایرانیان ,کلینیک ماساژ ایرانیان ,تلفن ماساژ ایرانیان ,سایت ماساژ ایرانیان ,اینستاگرام ماساژ ایرانیان ,ادرس ماساژ ایرانیان ,ماساژ ایرانیان اورمیه,ماساژ بانوان در ارومیه,ماساژ اقایان در ارومیه,اموزش ماساژ در ارومیه,اموزش ماساژ گراستون در ارومیه,ماساژ در منزل در ارومیه,,,,,

ماساژ گراستون در ارومیه

ماساژ گراستون چیست؟ ماساژ گراستون توسط DD Plamer در آمریکای شمالی درقرن ۱۹ تاسیس شدکه،البته در دهه ی ۱۹۸۰ بسیار پرطرفدار شد. متخصصان چینی اغلب

مشاهده