ماساژ ایرانیان ماساژ در ارومیه

ماساژ در منزل در ارومیه

ماساژ در منزل در ارومیه

ماساژ درمانی با روغن های دارویی

استفاده از روغن های دارویی در ماساژ در منزل  ارومیه تاثیر بسیار زیادی در بهبود مشکلات و افزایش تاثیر ماساژ درمانی دارد، مولکول های ریز روغن های دارویی به سادگی از طریق پوست جذب می شوند که پس از جذب از طریق پوست ، به جریان خون نقوذ می کنند.

در صورتی که قبل از طب سوزنی به مدت نیم ساعت الی یک ساعت از ماساژ درمانی همراه با روغن های دارویی استفاده شود ، نتیجه و اثر طب سوزنی چند برابر می شود.

علاوه بر ماساژ یا همراه با انواع ماساژ می توان از استحمام و شست و شو با حرارت بالا ، استنشاق ( بخور ) ، انواع استحمام ، دوش ، کمپرس ، سونا و … استفاده نمایید.

به غیر از ماساژ درمانی می توان از استنشاق ( بخور ) , شست و شو و استحمام با حرارت بالا , انواع استحمام , سونا , دوش , کمپرس و . . . استفاده کرد.

فواید ماساژ در منزل

تا به امروز بالای ۴۶۰ مورد از خواص و فایده های انواع ماساژ درمانی کشف شده که در زیر چندین مورد را به صورت خلاصه بیان می کنیم :

 1. ایجاد آرامش در بدن
 2. رفع و کاهش استرس
 3. رفع خستگی و فشار بدنی
 4. کاهش التهاب مفصل های آسیب دیده
 5. بهبود عملکرد دستگاه گوارش
 6. تسکین و رفع سریع گرفتگی عضلانی و تنش بدن
 7. افزایش توانایی بدن در مبارزه با عفونت و بهبود عملکرد سیستم لنفاوی
 8. تنظیم سیستم عصبی بدن به منظور برقراری ارتباط بهتر و مناسب تر با اندام ها.
 9. رفع و کاهش سرد مزاجی بدن
 10. رفع و درمان افسردگی
 11. تقویت قوای جنسی
 12. جوانسازی پوست
 13. شادابی پوست
 14. تنظیم سیستم تعرق بدن
 15. رفع مشکلات پر اشتهایی
 16. رف مشکل کم اشتهایی
 17. ایجاد توازن در اشتها
 18. بهبود سیستم تنفسی بدن
 19. حذف احتقان از ریه ها

ویژگی های ماساژ در خانه

 1. یکی از اصلی ترین مزایای ماساژ در خانه این است که ماساژور با تجهیزات کامل به منزل شما می آید و در سکوت کامل و در کمال ارامش خدمات ماساژ را به شما ارائه می کند.
 2. همچنین گفتنی است که بسیاری از مراکز ماساژ اصول بهداشتی را به صورت کامل رعایت نمی کنند و ممکن است همین موضوع سبب بروز بیماری های پوستی و … در شما شود (اما با دریافت خدمات ماساژ در منزل ماساژور پیش از ارائه خدمات تمام وسایل خود را به صورت کامل ضد عفونی می کند)
 3. دیگر مزیت این نوع ماساژ این است که شما نیاز نیست از خانه ی خود خارج شوید و با مسائلی مانند ترافیک آلودگی هوا و نبود جای پارک مواجه شوید.
 4. در عوض، شما می توانید در آرامش کامل خدمات ماساژ را از ماساژور های دوره دیده و حرفه ای که انواع شیوه های ماساژ را یاد گرفته اند دریافت کنید.
 5. تنها چیز هایی که شما لازم است فراهم کنید یک اتاق متوسط و خلوت است که ماسور بتواند میز ماساژ و یا صندلی ماساژ خود را در انجا قرار دهد تا شما بر روی آن دراز بکشید و ماساژور شروع به سرویس ماساژ کند.

جوانسازی پوست با ماساژ در ارومیه

اینستاگرام ماساژ ایرانیان

کلینیک ماساژ ایرانیان
کلینیک ماساژ ایرانیان

برچسب ها,بهترین کلینیک برای ماساژ در منزل ,بهترین ماساژ در منزل در ارومیه,,بهترین ماساژ در منزل اورمیه,,بهترین کلینیک ماساژ اذربایجان,ماساژ ایرانیان ,کلینیک ماساژ ایرانیان ,تلفن ماساژ ایرانیان ,سایت ماساژ ایرانیان ,اینستاگرام ماساژ ایرانیان ,ادرس ماساژ ایرانیان ,ماساژ ایرانیان اورمیه

ماساژ گراستون در ارومیه

ماساژ گراستون چیست؟ ماساژ گراستون توسط DD Plamer در آمریکای شمالی درقرن ۱۹ تاسیس شدکه،البته در دهه ی ۱۹۸۰ بسیار پرطرفدار شد. متخصصان چینی اغلب

مشاهده