ماساژ ایرانیان ماساژ در ارومیه

ماساژ سوئدی در ارومیه

ماساژ سوئدی
امروزه انواع اقسام مختلف ماساژ وجود دارد که برروی قسمت های مختلف بدن تاثیر می گذارند و اکثر این ماساژ ها خاصیت درمانی و ریلکسی دارند. در طی یک ماساژ: ماساژور با فرکشن های ضعیف یا قوی بر عضلات و مفاصل بدن برای بهبود عملکرد بدن و کاهش درد اعمال می شود. یک ماساژور باید آنقدر تجربه داشته باشد که بتواند تشخیص بدهد که کدام ماساژ برای فرد گیرنده مفید می باشد.

تاریخچه ماساژ سوئدی:

ابتدا قبل از اینکه درمورد مزایا یا معایب ماساژ سوئدی حرف بزنیم ابتدا به تاریخچه این ماساژ می پردازیم.
درمورد تاریخچه ماساژ سوئدی حرف و حدیث های زیادی وجود دارد.

در سال۱۸۳۰ شخصی به نام (پرهندیک لینگ) که یک مربی شمشیر بازی بود.
زمانی که آرنج هایش مجروح شد ناحیه آسیب دیده را با زدن ضربه به اطراف آن (که در ماساژ سوئدی به نام هکینگ معروف است) درمان کرد.

در سال ۱۸۵۰ دو برادر به نام های(دکتر چارلز و دکتر جورج تایلور) این تکنیک را از سوئد به ایالت متحده آمریکا بردند.

امروزه در میان همه ماساژ ها، روز به روز بر میزان محبوبیت ماساژ سوئدی افزوده می شود و در برخی از جوامع پزشکی از ماساژ سوئدی به عنوان درمان یاد می شود.

تحقیقات نشان می دهند که ماساژ سوئدی بدن شما را از تمام استرس ها و دردها رها می‌سازد، جریان خون و ضربان قلبتان را افزایش می دهد و موجب کاهش افسردگی می شود.
از ماساژ سوئدی برای درمان دردهای مختلف در بدن……….دردهای مزمنی یا سردرد ها استفاده می‌شود.

فواید ماساژ سوئدی:
-بالا رفتن سوخت و ساز بدن و دفع سموم
-تحریک گردش خون
-بالا بردن میزان کشش عضلانی
-ریلکس کردن سیستم عصبی
-از بین بردن گرفتگی عضلانی و سموم بدن
-جوان سازی پوست و سفت شدن ماهیچه ها

مطالعات نشان داده که تنها ۴۵ دقیقه دریافت ماساژ سوئدی، می‌تواند اثر قابل توجهی در کاهی سطح هورمون استرس و همچنین افزایش سلول‌های سفید خون بشود. البته این همه ماجرا نیست. ماساژ سوئدی می‌تواند با از بین بردن اسپاسم عضلانی، درد و سفتی عضلات را از بین ببرد و همچنین به بهبود رنگ پوست، گردش خون در بدن و همین‌طور کشش عضلات کمک کند. اگر مبتلا به تورم عضلانی، خستگی شدید یا حتی بیماری‌هایی مانند سرما خوردگی و آنفولانزا شده‌اید، ماساژ سوئدی می‌تواند درمان بسیار خوبی برای شما باشد. ماساژ سوئدی سموم موجود در بدن شما را از بین می‌برد و با تقویت سیستم ایمنی بدن، شما را سرحال و شاداب می‌کند.

رفع دردبدن یکی از خواص کوچک این ماساژ  است. این نوع ماساژ می‌تواند می‌توان دردهای مزمن را با استفاده از ضربه‌هایی کنترل شده به راحتی بهبود ببخشد. این ضربه‌ها باعث می‌شوند تا گردش خون در نواحی آسیب دیده بیشتر شود و در نتیجه باعث  آرامش بهتر عضله مورد نظر شود.

رسیدن به آرامش ذهن یکی دیگر از فواید ماساژ سوئدی است. فرض کنید که روی میز ماساژ بی‌حرکت خوابیده‌اید. روی تنفس و آرامش ذهن و جسم خود تمرکز کرده‌اید. ماساژ سوئدی آغاز می‌شود و عضلات بدن در حال ریلکس شدن هستند. ضرباتی که در این نوع ماساژ به بدن وارد می‌شود، باعث تسکین ماهیچه‌ها می‌شود. دستگاه گردش خوش جان تازه‌ای می‌گیرد و سوخت و ساز اندام‌های درونی بدن به طرز قابل ملاحظه‌ای، بهبود پیدا می‌کند. اندورفین در بدن آزاد می‌شود و آرامش تمام بدن و ذهن شما را در بر می‌گیرد.

ماساژ سوئدی,ماساژ سوئدی در ارومیه,ماساژ سوئدی در اورمیه,بهترین کلینیک ماساژ در ارومیه,آدرس کلینیک ماساژ در ارومیه,ماساژ ایرانیان,بهترین ماساژور در ارومیه,,,,

ماساژ گراستون در ارومیه

ماساژ گراستون چیست؟ ماساژ گراستون توسط DD Plamer در آمریکای شمالی درقرن ۱۹ تاسیس شدکه،البته در دهه ی ۱۹۸۰ بسیار پرطرفدار شد. متخصصان چینی اغلب

مشاهده