ماساژ ایرانیان ماساژ در ارومیه

دوره ی اموزش ماساژ سوئدی در ارومیه

نگاهی مختصر به تاریخچه ی ماساژ سوئدی

دوره ی اموزش ماساژ سوئدی در ارومیه

یکی از معروف تر ین و مشهور ترین انواع ماساژ ها در غرب ماساژ سوئدی است .

ماساژ سوئدی جزء سبک های ماساژ غربی به شمار می آید . ماساژ سوئدی اولین بار در قرن نوزدهم میلادی توسط یک فیزیولوژیست سوئدی به نام پرهنریک لینگ ابداع شد.از فواید ماساژ سوئدی  می توان به کاهش تنش های عصبی و بهبود شرایط روحی و جسمی افراد اشاره کرد .ماساژ سوئدی درارای تکنیک ها  و دسنه بندی های خاص است که با توجه به موضع مورد نظر و درمان مورد نیاز می توان از انواع مختلف آن استفاده کرد .

تقسیم بندی ماساژ سوئدی به شرح زیر می باشد :

تکنیک های فریکشن (Friction)

تکنیک های افلوراژ (Effleurage )

تکنیک های پتریساژ ( Petrissage )

تکنیک های  ویبریشن ( Vibration )

دوره آموزش ماساژ سوئدی چیست؟

این سبک یکی از شیوه های ماساژ غربی است که با روغن و بدون روغن انجام می شود .

دوره آموزش ماساژ سوئدی شامل آموزش تکنیکهای ماساژ سوئدی نظیر پتریساژ و افلوراژ می باشد و هنرجو اصول ماساژ سوئدی را همراه با خواص آن فرا خواهد گرفت.

ماساژ سوئدی برای بخش های مختلف بدن مانند صورت کاربرد دارد .هنرجویان عزیز می توانند پس از دوره آموزش ماساژ سوئدی کتاب ،Pdf و فیلم آموزش تکنیک های ماساژ سوئدی را دریافت نمایند.

کلینیک ماساژ ایرانیان دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور ثبت نام دوره آموزش ماساژ سوئدی را در ارومیه با هزینه آموزش ماساژ فنی و حرفه ای مصوب برگزار می نماید.

شرکت در دوره آموزش ماساژ سوئدی چه مزایایی دارد؟

یکی از سبک های پرکاربرد برای ماساژ ورزشی را یاد بگیرید

سبک تخصصی ماساژ ویژه پزشکان و فیزیوتراپیست است

با آموزش ماساژ سوئدی می توانید تکنیک های ریلکسی و درمانی را انجام دهید

عمومی ترین و معروفترین سبک ماساژ در دنیا می باشد.

فواید ماساژ سوئدی

ماساژ درمانی یا ماساژ سوئدی علاوه بر اینکه موجب آرامش سیستم عصبی می‌شود و حس آرامش را افزایش می‌دهد، باعث کاهش اضطراب و تنش در بدن می‌شود که خود روشی برای ازبین‌بردن افسردگی است.

ماساژ سوئدی موجب بهبودی گردش خون می‌شود و با افزایش جریان خون غنی از اکسیژن در بدن موجب می‌شود بدن انرژی بیشتری داشته باشد.

علاوه بر این، سیستم لنفاوی را که مواد زائد بدن را حمل می‌کند، تحریک می‌کند.

اگر در بدنتان گرفتگی عضلانی دارید:

ماساژ سوئدی با تمرکز بر عضلاتی که دچار اسپاسم هستند، باعث تسکین درد می‌شود. ماساژ درمانی همچنین در بهبود دردهای ناشی از آرتروز و سیاتیک موثر است.

جالب است بدانید که بسیاری از بیماران و درمانگران ماساژ سوئدی را به عنوان راهی برای کاهش یبوست و اختلالات هاضمه یاد می‌کنند.
در انتها این دوره هنرجویان پس‌از موفقیت در امتحانات تئوری و عملی مدرک بین‌المللی دریافت خواهند کرد.

اموزش ماساژ تایلندی در ارومیه

اینستاگرام ماساژ ایرانیان

کلینیک ماساژ ایرانیان
کلینیک ماساژ ایرانیان

کلمات کلیدی دوره ی اموزش ماساژ سوئدی در ارومیه

دوره ی اموزش ماساژ سوئدی در ارومیه,آموزش ماساژ سوئدی در ارومیه,ماساژ سوئدی در ارومیه,بهترین مرکزآموزش ماساژ در ارومیه,ماساژ در ارومیه,آموزش خصوصی ماساژ در ارومیه,ماساژ ارومیه,بهترین ماساژور ارومیه,کلینیک ماساژ ایرانیان,کلینیک ماساز در ارومیه,مساسز سوئدی در ارومیه,,,,,,,,,,,,,,,,

ماساژ گراستون در ارومیه

ماساژ گراستون چیست؟ ماساژ گراستون توسط DD Plamer در آمریکای شمالی درقرن ۱۹ تاسیس شدکه،البته در دهه ی ۱۹۸۰ بسیار پرطرفدار شد. متخصصان چینی اغلب

مشاهده